První česko-slovenské setkání pro zájemce o jezuitský řád

12.9.2021 

Ružomberok. Ve dnech 24. až 26. září jsou na jezuitskou chatu v Trlenské doline nedaleko Ružomberku zváni mladí svobodní muži ve věku od osmnácti do třiceti pěti let, kteří uvažují o duchovním povolání.


V rámci víkendu nazvaného „Jezuitou dnes“ se budou moct blíže seznámit se životem v jezuitském řádu, s jeho historií, řeholní formací i dnešní apoštolskou činností. Samozřejmostí je možnost ptát se na cokoliv, co je zajímá ohledně jezuitů. Několik českých a slovenských jezuitů se s nimi podělí o to, co je vedlo k rozhodnutí vydat se na cestu řeholního života a jak tato volba ovlivnila jejich další směřování. Účastníci víkendu budou mít také příležitost osobně si pohovořit o hledání vlastního povolání. Pamatováno bude i na společnou či osobní modlitbu.

Přihlášky přijímá a více informací podá P. Samuel Privara SJ na e-mailové adrese povolani(zavináč)jesuit.cz nebo na mobilu +420 731 406 332 nebo P. Peter Sabol SJ na e-mailové adrese pesabol(zavináč)yahoo.com nebo na mobilu +421 949 770 736.

Video pozvánka je ZDE
Plakát je ZDE.

Alena Rousová

Copyright © 2003-2021 Česká provincie Tovaryšstva Ježíšova. Všechna práva vyhrazena. provincie.boh@jesuit.cz.